Rannu Keskkooli õpilaste osavõtt aineolüpiaadidest ja konkurssidest 2012
I Tartu maakonna matemaatika järelkasvuolüpiaadi kokkuvõte 5. klass
Lepo Kisand 4. – 11. koht
Juhendaja õpetaja Eve Põldmaa
II Tartumaakonna 8. klassi õpilaste kirjalik inglise keele olümpiaad
Egert Hainla 17. koht
Ranor – Max Kivirähk 24. koht
Juhendaja õpetaja Reet Sõrra
III Majandusviktoriini Creatloni II vooru meeskonnamängu tulemused
Tarkpeade võistkonnas 9. klassi õpilased:
Katrin Kaaver, Krista Kaaver ja Maarjaly Lääne – võistkondlik 5. koht
Juhendaja õpetaja Kersti Lepik
IV Tartu linna ja maakonna õigekirjaolüpiaadi tulemused
XI kl. Aimar Leesment – 3.- 4. koht
IX kl. Helina Tera – 5. koht
VI kl. Karita Karjus – 18. koht
Juhendaja õpetaja Küllike Lõhmus
V Tartu maakondlik 3.- 4. klasside jutuvõistlusel osales
III klassi õpilane Kerttu Kuku
Juhendaja õpetaja Evelyn Lääne
VI Vabariiklik loodusteadauste olümpiaad, teoreetiline voor
VIII kl. Martin Kisand 11. koht Eestis, 2. koht maakonnas.
Juhendajad õpetaja Riina Murulaid ja Einike Reinvelt
VII Bioloogiaolümpiaadi piirkonnavooru tulemused
Martin Kisand 8 kl. - II koht, juhendaja õp. E. Reinvelt
Maarjaly Lääne 9 kl. - 23.- 25 koht,
Mariliis Palo 9 kl. – 28. koht,
Mari Tuvikene 9 kl. – 36. koht,
Merilin Kruuse 12 kl. – 14. koht,
Silva Koemets 12 kl. – 15. koht, juhendaja õp. L Talgre
VIII Matemaatikaolümpiaadi piirkondlku vooru tulemused
Lepo Kisand 5 kl. – VI koht, juhendaja õp. E. Põldmaa
IX Emakeeleolümpiaadi piirkonnavooru tulemused
Aimar Leesment 11 kl. – V koht, juhendaja õp. K. Lõhmus
X Küünlapäeva luulekonkursil Nõo Põhikoolis osalesid
Karmen Virkus 1 klass, juhendaja õp. Ü. Tensmann
Loore- Marta Kaljuvee 2 klass, juhendaja õp. K. Mikk
Janely Tensok 3 klass, juhendaja õp. E. Lääne
XI Eesti koolinoorte 59. keemiaolüpiaadi piirkonnavooru tulemused
Martin Kisand 8 kl. – III koht,
Egert Hainla 8 kl. – 18. koht, juhendaja õp. E. Reinvelt
XII Gümnaasiumiõpilaste vene keele olümpiaadi tulemused
Aleksander Podust 12 kl. – 13. koht, juhendaja õp. Riina – Merike Koemets
XIII IV kl. Maakondlik inglise keele päev Ülenurmes
Osalesid IV kl. õpilased, kes saavutasid viktoriinis III koha.
Kristjan Kullaste, Andres Varik, Alan Väli, Siim Kalev ja
Otto Norman Assafre – Juhendaja õpetaja Ü. Tensmann