Õpetajad

 

 Rannu kooli pedagoogid 2023/2024. õa

Ardi Küünal direktor ardi.kuunal@rannu.edu.ee
Helle Kiik õppealajuhataja

helle.kiik@rannu.edu.ee

Heli Bunder eripedagoog, HEV koordinaator heli.bunder@rannu.edu.ee
Kai Karu psühholoog

kai.karu@rannu.edu.ee 

Ainar Kinsigo töö- ja tehnoloogiaõpetus ainar.kinsigo@rannu.edu.ee
Merle Ermel ajalugu, ühiskond, terviseõpetus merle.ermel@rannu.edu.ee
Merilin Seer muusikaõpetus merilin.seer@rannu.edu.ee
Merle-Kairit Toom keemia, füüsika, loodusõp, bioloogia, arvutiõpetus merle-kairit.toom@rannu.edu.ee
Lea Sinisaar klassiõpetaja lea.sinisaar@rannu.edu.ee
Ilme Mõttus eesti keel ja kirjandus

ilme.mottus@rannu.edu.ee

Küllike Ots klassiõpetaja kullike.ots@rannu.edu.ee
Kaia Kallaste kunstiõpetus, haridustehnoloog kaia.kallaste@rannu.edu.ee
Elo Gaver inglise keel

elo.gaver@rannu.edu.ee

Irina Bogdan  vene keel irina.bogdan@rannu.edu.ee
Risko Nuuma kehaline kasvatus risko.nuuma@rannu.edu.ee
Vaike Rootsmaa geograafia, käsitöö- ja kodundus vaike.rootsmaa@rannu.edu.ee
Ülle Pihlapson matemaatika ulle.pihlapson@rannu.edu.ee
Ülle Tensmann klassiõpetaja ulle.tensmann@rannu.edu.ee
Liisu Tomberg abiõpetaja

liisu.tomberg@rannu.edu.ee

Ene Otsing õpetaja

ene.otsing@rannu.edu.ee

Veiko Uibo abiõpetaja

veiko.uibo@rannu.edu.ee

 

KUU INFO
<<juuni 2024>>
ETKNRLP
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
VIIMASED UUDISED
Kolmapäev, 21. veebruar 2024
Teisipäev, 20. veebruar 2024
Neljapäev, 15. veebruar 2024
Kolmapäev, 7. veebruar 2024
Kolmapäev, 7. veebruar 2024
Teisipäev, 6. veebruar 2024
Neljapäev, 1. veebruar 2024
Teisipäev, 30. jaanuar 2024
Reede, 19. jaanuar 2024
Teisipäev, 16. jaanuar 2024